Вінілова плитка

Що таке вінілова або кварцвінілова плитка?

З появою полімерів та інноваційних технологій стало можливим виготовлення революційних підлогових покриттів - довговічних, зносостійких, з широким вибором колірних, фактурних рішень, при цьому доступних за ціною. Один з них - вінілова плитка. Це багатошаровий матеріал, компоненти якого - ПВХ чи вініл, іноді кварцовий пісок.

Сучасний полівінілхлорид абсолютно безпечне для здоров'я речовина - з нього, крім іншого, виготовляють обгортка для харчових продуктів. Щоб надати підлогового покриття пружності й міцності, в нього додають кварцевий пісок або карбонат кальцію в формі дрібнофракційних крихт, це також екологічно чиста речовина. Додатково вводяться компоненти, що захищають поверхню від окислення, розкладання, ультрафіолету, а також пластифікатори, схвалені міжнародними стандартами. Все це сприяє підвищенню стійкістю до механічного стирання, забезпечує тривалий термін служби настилу.

Переваги плитки з вінілу:

 • довговічність. Виробники гарантують, що вона прослужить не менше 10, а частіше до 30 років;
 • різноманітність декорів. Різні кольорові гами, фактури, принти дозволяють вибрати найбільш відповідний варіант для дизайну вашого будинку. Іноді створюються справжні малюнки - стилізації під дерево, дорогий паркет, зелений газон, натуральний камінь, кам'янистий пляж;
 • стійкість до стирання. Завдяки мінеральній крихті в складі, вона підходить для підлог з високим експлуатаційним навантаженням (іншими словами, для приміщень з високою прохідністю);
 • естетичність. Крім багатства фактур, мова йде про збереження кольору протягом тривалого періоду. Навіть під впливом прямих сонячних променів, фінішна обробка не зблякне, не втратить естетичного зовнішнього вигляду;
 • міцність. Матеріал дуже складно пошкодити, подряпати. Він не тріскається, не піддається руйнуванню, може протистояти точковим статичним ударам;
 • вологостійкість. Не боїться води - верхній його шар герметичний. Тому настил не буде набухати, тріскатися навіть в умовах підвищеної вологості та перепадів температур. Він рекомендований для укладання в ванній кімнаті та кухні;
 • простота монтажу. Завдяки правильній геометричній формі та зручного формату перевитрата зводиться до мінімуму. Це покриття дуже тонке, тому не потрібно робити коригування висоти дверей, порогів.

Також необхідно відзначити гарну теплопровідність. Завдяки цьому підлогу в жарку погоду зберігає приємну прохолоду, а взимку - тепло. Немає обмежень для установки під декоративне покриття систем обігріву - електричної, водяної, кабельної теплої підлоги.

Недоліків у плитки практично немає. На неї небажано ставити тверді тонкі, гострі предмети інтер'єру, оскільки під впливом тяжкості можуть з'явитися вм'ятини, хоч і не значні. По суті, це всі мінуси.

Способи укладання вінілової плитки:

 • за допомогою шару клею на планці;
 • фіксація з використанням спеціального клею для коркових та вінілових матеріалів;

При виборі конкретної позиції варто звернути увагу на:

 • призначення (побутова, комерційна, спеціальна). Від цього залежить термін експлуатації;
 • виробник - довіряйте перевіреним фірмам з хорошою репутацією;
 • тип монтажу;
 • естетична складова. При покупці оздоблювальних будматеріалів особисті смакові переваги є важливим параметром - вам повинно бути приємно знаходиться серед речей, які візуально приносять вас задоволенням. Тому вибирайте дизайн до душі.

Де купити вінілову або кварцвініловая плитку?

У нашому інтернет-магазині представлена вінілова плитка і кварцвініл, в якості якої можна не сумніватися. У нас тільки оригінальна продукція від відомих світових брендів.LG Decotile Concrete DTT 6243 Бетон
445 грн.
LG Decotile Concrete DTT 6244 Бетон
445 грн.
LG Decotile DLW 1235 Тік темний
364 грн.
LG Decotile DLW 2752 Тік Натуральний
351 грн.
LG Decotile DSW 1227 Водяний Дуб
405 грн.
LG Decotile DSW 2361 Сосна фарбована молочна
405 грн.
LG Decotile DSW 2367 Сосна фарбована чорна
405 грн.
LG Decotile DSW 2369 Сланець Світлий
405 грн.
LG Decotile DSW 2370 Сланець темний
405 грн.
LG Decotile DSW 2516 Італійський дуб
418 грн.
LG Decotile DSW 2581 Ірландський Дуб
418 грн.
LG Decotile DSW 5713 Сосна Коричнева
405 грн.
LG Decotile DSW 5733 Старинна Сосна
405 грн.
LG Decotile DTL 2987 Трава зелена
418 грн.
LG Decotile DTS 1709 Мармур світло бєжевий
418 грн.
Показано від 1 до 15 з 115 (всього сторінок: 8)
Питання та відповіді про вінілову плитку.
Вініловою плиткою зазвичай називають модульне підлогове вінілове покриття, яке монтується на підлогу за допомогою клею. Вінілова плитка на відміну від вінілового ламінату не має замкового зєднання і при монтажі зєднується стик в стик. Вона тонше ніж вініловий ламінат, але має ті ж експлуатаційні характеристики. А найголовніше - ціна такої вінілової підлоги дешевше.
Вінілова плитка виготовляється на основі полівінілхлориду, який активно використовується людиною в побуті та медицині. Підошви взуття, одяг, гумки ущільнювачів на дверях і холодильниках, крапельниці - все це виготовлено з ПВХ. Небезпеку становлять його продукти горіння, тому рекомендуємо не спалювати його самостійно.
Відмінностей декілька. Кварц вінілову плитку виготовляють тільки в Південній Кореї і ніде більше, так як там добувають кварцовий пісок. У нашій країні відомою торговою маркою є LG Decotile, яка виробляє саме кварц вінілові покриття. Звичайна вінілова плитка не містить кварцовий пісок і виробляється багатьма компаніями. Нещодавно зявилася вінілова плитка SPC містить камяну крихту, але в деяких магазинах для залучення клієнта її називають кварцвініловая, хоча кварцового піску там і близько немає.
Вінілова плитка сумісна майже з усіма відомими системами теплої підлоги та опалення, які розміщуються в цементній стяжці. Основна вимога у всіх виробників - контактна температура не більше 28С, як і для інших підлогових покриттів. Вінілова плитка не боїться абсолютно води і плавиться при температурах близько 200 ° С.
Для монтажу вінілової плитки використовують клей для приклеювання гомогенних і гетерогенних ПВХ, покриттів у вигляді плиток, текстильних покриттів на нормальних і спінених основах, ПВХ або текстилю, а також коркові покриття на основі з ПВХ на вбираючі основи. Хорошим і перевіреним варіантом є Thomsit UK 400 та К188Е. Цифрові індекси зазвичай позначають витрати на квадратний метр. Купити клей для вінілових плиток можна у нас в магазині вінілових покриттів.
Ціна, ремонтопридатність, хімічна нейтральність, зносостійкість, водостійкість. Вінілова плитка дешевше ніж вініловий ламінат, в ній не потрібно робити замкове з'єднання, що технологічно складніше. Вона тонше аналогічного покриття з замком. Ремонт вінілової підлоги на плитці полягає в вирізанні декількох пластин та вклейки нових. Не потрібно розбирати всю підлогу для ремонту.
При монтажі вінілової плитки потрібні певні навички, так як це трохи складніше ніж укладання вінілового ламінату. Технологія укладання вінілової плитки схожа на укладку керамічної плитки. Основа зачищається від бруду і пилу, наливається і рівномірно розподіляється клей, наклеюється плитка. Але рекомендуємо довірити цю роботу професіоналам.